Systemy profilowania temperatury na liniach SMD

Fluke, rejestrator danych © Fluke

Udostępnij:

Na targach SMT Hybrid Packaging w Norymberdze, które odbędą się w dniach 5-7 czerwca br., firma Fluke Process Instruments zaprezentuje po raz pierwszy nową rodzinę systemów profilowania temperatury do kontroli jakości i optymalizacji procesów lutowania.

Nowa rodzina rejestratorów danych DATAPAQ DP5 została wzbogacona o profesjonalne oprogramowanie Insight Reflow Tracker, które szybko przekształca surowe dane w użyteczne informacje. Optymalizacja lutowania rozpływowego z wykorzystaniem kalkulatora konfiguracyjnego Easy Oven Setup jest już standardem, podobnie jak SPC i analiza trendów. Te funkcje umożliwiają operatorowi optymalne wykorzystanie każdej linii produkcyjnej SMT. Ponadto, oferta obejmuje dwie ramki do montażu czujników, które oszczędzają czas konfiguracji i zapewniają powtarzalność pomiarów: ulepszoną ramkę dla 12 termopar do monitorowania procesów lutowania na fali oraz nowy, łatwy w użyciu DATAPAQ Surveyor do procesów lutowania rozpływowego.Producent zaprezentuje również najmniejszy na świecie system profilowania temperatury do selektywnego lutowania na mini-fali. DATAPAQ SelectivePaq, zajmujący nie więcej niż 20 mm wysokości i 40 mm szerokości wraz z ekranem termicznym, umożliwia prowadzenie niezawodnych pomiarów nawet w bardzo ciasnych przestrzeniach.Źródło: Fluke

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również