Szczęka mocująca 9171 MSPD firmy BISON-BIAL

© BISON-BIAL

Udostępnij:

Białostocka fabryka przyrządów i uchwytów wprowadziła do swojej oferty nowy, innowacyjny produkt. Przeznaczona do centrów obróbczych szczęka mocująca 9171 MSPD gwarantuje użytkownikom maksymalną siłę zacisku przy minimalnym wkładzie siły własnej.

Produkt jest przeznaczony do mocowania obrabianego przedmiotu na płycie mocującej i znajduje zastosowanie przy wykonywaniu operacji obróbczych w zakresie toczenia, wytaczania, wiercenia, nacinania gwintów, toczenia stożków oraz frezowania.

Szczęka mocująca 9171 MSPD została wyposażona w śrubę z mechanicznym wzmocnieniem siły zacisku MSPD 160 firmy JAKOB. Duża siła zacisku szczęki (40 000 daN) oraz jej masa całkowita (705 kg) zapewniają dużą geometryczną stabilność tokarki i dobre tłumienie wszelkich drgań. Szczęki są wyposażone w kamienie ustalające o wymiarach 42 x 24 x 110 mm i rozstawie 350 mm względem siebie.

Fabryka Przyrządów i Uchwytów BISON-BIAL S.A. jest największym w Polsce zakładem wyspecjalizowanym w produkcji oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem. Na asortyment firmy składają się uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym i cylindry hydrauliczne, uchwyty tokarskie manualne samocentrujące i z niezależnym przesuwem szczęk, przyrządy frezarskie, wyroby tulejowo-trzpieniowe, oprawki VDI, a także wyroby specjalne według zapotrzebowania.

www.bison-bial.pl



Udostępnij:

Drukuj




Aneta Głodowska




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również