Szczęśliwa, rekordowa siódemka KOMPOZYT-EXPO® 2016

Targi w Krakowie
Reklama
Reklama

 Tak wielkiego zainteresowania Międzynarodowymi Targami KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie jeszcze nie było! Na cztery miesiące przed inauguracją powierzchnia wystawiennicza jest obłożona w ponad 60. procentach! Oznacza to jeszcze większe grono wystawców z Polski i zagranicy oraz wiele dodatkowych atrakcji dla zwiedzających, wśród których na pierwszy plan należy wysunąć premierę polskiego Superdrona, jakiego jeszcze w naszym kraju nie było.

Rekordowy udział firm, a także niezwykłe wydarzenia towarzyszące potwierdzają uznaną markę i rangę krakowskich Targów KOMPOZYT-EXPO®, jednego z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna, siódma już edycja KOMPOZYT-EXPO®, w porównaniu do poprzednich, będzie wyjątkowa z kilku powodów:

  • po pierwsze: większe grono wystawców – pionierów w swej dziedzinie, wśród których duży procent stanowią firmy z Francji i Niemiec;
  • po drugie: nowa Strefa Start-Up, a w niej młode, prężne firmy, które za jakiś czas będą stanowić o sile polskiej gospodarki. Dzięki bezpośrednim kontaktom z inwestorami będą w stanie pomysły przekuć na konkretne zlecenia i projekty biznesowe;
  • po trzecie: polska premiera Superdrona oraz wielu innych produktów wykonanych z kompozytów. Wszystko, by pokazać jak szeroko stosuje się je niemal w każdej dziedzinie życia;
  • po czwarte: trzy imprezy przemysłowe w jednym miejscu i czasie – tegoroczne Targi KOMPOZYT-EXPO® odbędą się równolegle z 7. Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance oraz 8. Międzynarodowymi Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas.
Reklama

 

Targi KOMPOZYT-EXPO® tradycyjnie stworzą możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych i zapoznania się z nowinkami technologicznymi. Do zobaczenia 5 i 6 października 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama