Szlifowanie węglików

Preview
Quaker
Reklama
Reklama

 

Seria QUAKERCUT XP to wysokowydajne oleje obróbkowe bazujące na technologii zaawansowanych estrów pozyskiwanych z surowców odnawialnych.

QUAKERCUT XP o lepkości 11 cSt w temp. 40°C zastosowany w procesie szlifowania narzędzi z węglika pozwala na zmniejszenie zużycia oleju o 15% oraz redukcję mgły olejowej z 1 mg/m3 do ≤ 0,05 mg/m3, co przekłada się na 20-proc. redukcję kosztów obróbki. Oleje wykazują się ponadto zmniejszonym ryzykiem zawodowym: w przeciwieństwie do tradycyjnych baz mineralnych nie wymagają oznakowania H304 (Kategoria 1 – Ostra Toksyczność) w pkt. 2 karty charakterystyki, a operatorzy maszyn nie są narażeni na podrażnienia dróg oddechowych i skóry.

Reklama
Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama