Szybko i wydajnie z krążkami Scotch-Brite

© 3M

Udostępnij:

Firma 3M wprowadza do sprzedaży nowe krążki ścierne Scotch-BriteTM Random Orbital (RO). Przeprowadzone testy na żywotność powlekanych materiałów ściernych (testy żywotności dysków Scotch-Brite) wykazały, że innowacyjne krążki od 3M pracują dwa razy dłużej niż krążki na podkładzie z tkaniny i aż dziewięć razy dłużej niż zwykły papier ścierny.

Wyjątkową żywotność krążki Scotch-Brite (RO) zawdzięczają połączeniu włókniny nylonowej z najwyższej jakości ziarnem ceramicznym. Dzięki temu przy przygotowywaniu surowych powierzchni metalowych do malowania zapewniają nie tylko dłuższą trwałość ale również szybkie szlifowanie i lepszy efekt końcowy niż papier czy krążki ścierne na podkładzie z tkaniny.
Nowe krążki zostały zaprojektowane specjalnie do użytku ze szlifierkami mimośrodowymi. Stosowane wraz
z nową szlifierką 3M Elite Series gwarantują lata niezawodnej pracy i wygodę użytkowania.- W rezultacie otrzymaliśmy dysk ścierny o większej żywotności, bardzo odporny na uszkodzenia przy pracy na krawędzi i szlifujący szybciej i wydajniej niż większość nasypowych materiałów ściernych przeznaczonych do szlifierek mimośrodowych. Dyski RO dają jednorodny efekt wykończenia od początku do końca użytkowania krążka - mówi Kamil Babski, Technical Service Engineer w 3M Poland.Dodatkowo stosowanie krążków Scotch-Brite (RO) umożliwia szlifowanie przy mniejszym nacisku oraz znacznie zmniejsza ryzyko zapychania przez pył.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również