Tajniki efektywnej produkcji w przemyśle spożywczym - Roboty Pick & Place

©

Udostępnij:

Już 24 września w Poznaniu w trakcie targów POLAGRA, specjaliści w zakresu automatyzacji przedstawią kompleksowe rozwiązania i produkty wyselekcjonowane pod kątem zastosowań w branży spożywczej - roboty do aplikacji typu Pick & Place: Delta oraz Scara, maszyny paletyzujące, a także możliwości zintegrowanej Platformy Sysmac zapewniającej kompleksową integrację od sterownika po oprogramowanie.

Spotkanie to szansa na poznanie różnych sposobów wykorzystania robotów w branży spożywczej, a co za tym idzie także korzyści i wyzwań, jakie wiążą się z ich zastosowaniem. Podczas pokazu na żywo zaproszeni goście z Polski i z Europy zaprezentują możliwości robotów i maszyn, omówią kierunki rozwoju biznesu oraz odpowiedzą na pytania. Jak wprowadzenie rozwiązań automatyki przemysłowej może obniżyć koszty produkcji? a także jak zyskać zwrot z inwestycji z zastosowania automatyki w przemyśle spożywczym? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas targów POLAGRA.Wyłącznie praktyczne zagadnienia

Wszystkie zagadnienia omawiane będą wyłącznie na praktycznych przykładach, które zilustruje dokumentacja fotograficzna, opisowa, a także filmy z dotychczasowych wdrożeń robotów Delta w różnych gałęziach przemysłu spożywczego m.in. cukiernictwie, mleczarstwie, przetwórstwie owocowo-warzywnym, czy koncentratach spożywczych.

Zaprezentowany zostanie cały proces produkcyjny: od pojawienia się produktu na hali, aż po jej opuszczenie w opakowaniu. Uwaga obecnych ekspertów skupi się również na samym procesie pakowania: od zapakowania pojedynczego produktu, po umieszczenie go w opakowaniu zbiorczym.Biznesowa formuła

Celem spotkania będzie zaprezentowanie możliwości rozwoju biznesu, jakie daje zastosowanie robota. Jednocześnie zostanie pokazane, w jaki sposób trudności - wspólne dla całej branży, pokonywane są przez firmy - zarówno te z Polski, jak i z zagranicy.

Podczas spotkania przewidziane są przerwy networkingowe oraz lunch. Jednocześnie wszyscy uczestnicy otrzymają wejściówkę na Targi POLAGRA oraz dodatkowo bezpłatne miejsce parkingowe na terenie MTP. Organizatorzy przewidzieli również Certyfikaty Uczestnictwa potwierdzające zdobytą wiedzę.

Źródło: organizator

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również