Targi branży gumowej w listopadzie w Sosnowcu

Preview
Reklama
Reklama

 

Po raz pierwszy w Expo Silesia przygotowano projekt dedykowany stricte branży szeroko pojętej gumy i firmom okołogumowym. Targi Przemysłu Gumowego, Silikonu i Kauczuku SilesiaRUBBER odbędą się od 5 do 7 listopada w Sosnowcu. Koncentrują się na zagadnieniach przetwórstwa gumy, silikonów elastomerów i kauczuku.

Jest to wydarzenie organizowane w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, w bliskim sąsiedztwie jednej z największych w Europie Specjalnych Stref Ekonomicznych. Targom towarzyszyć będzie Salon Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, który dedykowany jest poddostawcom i podwykonawcom, producentom elementów gumowych dla branży automotive.

Reklama

W tym samym czasie odbywać się będą Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2014, Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo 2014.

Wydarzenia te odbędą się w dniach 5-7 listopada 2014r.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama