Targi Budma 2017 - relacja

Preview
Reklama
Reklama

W dniach 7-10 lutego w Poznaniu miały miejsce Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2017, na których nie zabrakło i przedstawicieli naszej redakcji.

Targi Budma mają już swoją renomę, dlatego nie ma co się dziwić, że co roku w Poznaniu pojawia się nawet kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi. Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji wystawy.

Reklama

Targi trwały cztery dni i zostały też podzielone na cztery kategorie:
- Budma dla handlu
- Budma dla architekta
- Budma dla wykonawcy
- Budma dla inwestora

W ramach targów odbywało się mnóstwo imprez towarzyszących, spośród których warto wspomnieć chociażby o takich wydarzeniach jak Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Parkieciarzy, IV Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin, Monteriada, czyli pokaz profesjonalnego montażu stolarki budowlanej, Fabryka Okien na Żywo, zawody Turbo Dekarz, XLVI Edycja Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” oraz Rekord Guinessa w montażu okna dachowego. Ponadto też każdego dnia odbywały się profesjonalne pokazy, szkolenia dla parkieciarzy, architektów, inwestorów i uczniów.

Reklama

Jak zwykle też Budma była miejscem do ciekawych spotkań i prelekcji. W tym roku miało miejsce m.in. VIII Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej, Debata architektoniczna: Społeczna odpowiedzialność architekta, Konferencja naukowo-techniczna „Drewno w budownictwie – kiedy bezpieczne?” oraz I FORUM GOSPODARCZE BUDOWNICTWA. Uczciwe budowanie – utopia czy społeczny obowiązek.

Źródło: MM Magazyn Przemysłowy

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama