Targi dla szukających podwykonawców

©

Udostępnij:

Już 7-10 czerwca 2016 roku w Poznaniu rusza piąta edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. To wyjątkowa okazja, by nawiązać współpracę z doświadczonymi partnerami biznesowymi dysponującymi wolnymi mocami produkcyjnymi.

Sukces ubiegłorocznej edycji targów SUBCONTRACTING, który odbił się szerokim echem w krajowych i zagranicznych mediach, sprawił, że znacząco wzrosło zainteresowanie tym wydarzeniem wśród przedstawicieli przemysłu. W tym roku w Poznaniu zaprezentuje się ponad 60 oferentów usług podwykonawczych z Estonii, Litwy, Polski, Niemiec i Portugalii. Są wśród nich przedsiębiorstwa specjalizujące się w pracach podwykonawczych w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy oraz usług dla przemysłu.SUBCONTRACTING MEETINGS

Kluczowym elementem targów są międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings, które odbędą się w drugim i trzecim dniu trwania targów tj. 8-9 czerwca br. Ich celem jest kojarzenie oferentów usług podwykonawczych - w tym wypadku wystawców targów SUBCONTRACTING, ITM Polska i Forum Odlewniczego FOCAST – z potencjalnymi zleceniodawcami. Niewątpliwym atutem tej formy matchmakingu jest możliwość poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2016.

Do dziś w wydarzeniu zarejestrowało się już 50 uczestników. Wśród firm, które będą poszukiwać podwykonawców są przedstawiciele rynku międzynarodowego z Czech, Francji, Niemiec i Polski w tym m.in.: C.TECH, Faurecia Automotive Polska SA, Fibar Group SA, MAN Diesel & Turbo Poland Sp. z o.o., SECO/WARWICK Services Sp. z o.o., Solaris Bus & Coach S.A., UTC AEROSPACE SYSTEMS, Volkswagen Poznań.

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również