Targi Energetyczne ENERGETICS 2018

Już w listopadzie (13-15.11.2018) odbędzie się jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego - Targi Energetyczne ENERGETICS. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja.

Targi Energetyczne ENERGETICS koncentrują się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki. W tym roku organizatorzy podkreślają szczególną rolę innowacji i nowoczesnych technologii w energetyce.

Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Wstęp na targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

Ekspozycję dopełnią wydarzenia towarzyszące, w tym m.in.:
• Otwarte forum dotyczące niezawodności dostaw energii elektrycznej w Polsce.
• Szkolenie z certyfikatem SEP COSiW pt.: „Badanie bezpieczeństwa aparatury medycznej”.
• Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego.
• Konferencja pt.: „Elektro mobilność – dzisiaj i jutro”.
• Forum Biznesowe „YOKOTEN – lean management i automatyzacja w produkcji. Wyżyna dobrych praktyk przemysłowych 2018” poświęcone przemysłowi 4.0, robotyzacji i automatyzacji.

W tym samym czasie odbędą się Wschodnie Dni Kooperacji. Swoją ofertę zaprezentują tu podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, którzy specjalizują się w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych.

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

13-14 listopada 2018 godz. 9.00 – 17.00
15 listopada 2018 godz. 9.00 – 15.00

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin,
www.energetics.targi.lublin.pl

Źródło: Targi Lublin


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.