Targi EUROTOOL 2017. Poltra planuje powiększenie parku maszynowego

© Raven Media

Udostępnij:

– Dla nas EUROTOOL to jedne z ważniejszych targów w kalendarzu – zaznacza Bartłomiej Urban, project manager w firmie Poltra.

Firma Poltra ze Stalowej Woli działa na polskim rynku od początku lat 90.– Zajmujemy się technologią obróbki skrawania już od ponad 26 lat  podkreśla Bartłomiej Urban.

Główny zakres działalności Poltry to specjalistyczny handel techniczny oraz doradztwo techniczne w zakresie obróbki skrawaniem i obróbki szlifierskiej. W jej ofercie znajdziemy pełną gamę narzędzi skrawających firmy Korloy, której jest generalnym dystrybutorem na Polskę, narzędzia ścierne firmy Tyrolit, centra obróbcze CNC firmy Feeler, systemy mocowania Lang oraz oprawki tokarskie i frezarskie firmy Evermore. W sumie oferta Poltry obejmuje kilkadziesiąt modeli centrów obróbczych sterowanych numerycznie.

– W tym roku na targach w Krakowie na stoisku kooperacyjnym prezentujemy nasz najnowszy dział – usług obróbki skrawaniem – opowiada Bartłomiej Urban. – Na naszym stoisku co prawda nie ma żadnych maszyn, ale za to można z bliska przyjrzeć się detalom, które produkujemy pod przemysł medyczny i zbrojeniowy, oraz skomplikowane części do różnego typu urządzeń – kontynuuje.

Oferta Poltry już teraz obejmuje kilkadziesiąt modeli centrów obróbczych sterowanych numerycznie. Oprócz tego znajdują się w niej m.in. płytki z węglika spiekanego, frezy monolityczne, narzędzia składane, systemy narzędziowe i mocowania, imadła maszynowe, trzpienie i oprawki frezarskie, oprawki tokarski VDI, ściernice i tarcze szlifierskie.

Bartłomiej Urban zapowiada, że w przyszłym roku oferta Poltry będzie jeszcze bogatsza.  – Nasza firma bowiem zdecydowanie powiększy park maszynowy, dlatego już teraz zachęcam do śledzenia naszej oferty, a wcześniej oczywiście do odwiedzenia naszego stoiska na targach EUROTOOL – kończy Bartłomiej Urban.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również