Targi EUROTOOL 2017. TFM przygotował kilka nowości

© Raven Media

Udostępnij:

– Podczas tegorocznej edycji targów EUROTOOL, jak co roku, przygotowaliśmy kilka nowości – zachęca do odwiedzenia firmowego stoiska Adam Dyrda, inżynier sprzedaży w Technologii Formowania Metali.

Wśród nich jest trójrolkowa giętarka ze sterowaniem CNC od włoskiej firmy Tauring.


– Trójrolkowa giętarka ze sterowaniem CNC umożliwia automatyczne wyginanie profili, rur oraz wielu innych materiałów w cyklu automatycznym – zaznacza Adam Dyrda.

I kontynuuje: – Innowacją w tej maszynie jest interpolacja osi, która umożliwia nam uzyskanie łagodnych przejść pomiędzy odcinkami prostymi a promieniami. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w firmach produkujących elementy wizualne, czyli takie, które powinny ładnie wyglądać i w których estetyka gięcia ma bardzo duże znaczenie.


TOP w kategorii
Kolejną nową maszyną prezentowaną przez TFM podczas targów EUROTOOL jest giętarka do drutu 3D koreańskiej firmy Nicemach.

- Jest to giętarka, która może maksymalnie wyginać drut do maksymalnej średnicy 10 mm. Wyposażona jest w automatyczny odbijak drutu, dwa wbudowane moduły prostujące, nóż tnący oraz głowicę, która realizuje program gięcia odpowiedni do konkretnego detalu – opisuje Adam Dyrda.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również