Targi EUROTOOL® świętują jubileusz 20-lecia istnienia

© Eurotool

Udostępnij:

Dokładnie rok temu rozpoczęliśmy historię targów EUROTOOL® niejako na nowo. To właśnie wtedy powitaliśmy Państwa w naszym nowym obiekcie – Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym EXPO Kraków – jednym z najnowocześniejszych ośrodków tego typu w Polsce. 

Pierwsza edycja zorganizowana w nowej aranżacji przestrzennej przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Rekordowa liczba wystawców, niezwykle udane kontakty biznesowe zakończone sprzedażą na stoiskach, spotkania z ekspertami oraz wysoka frekwencja odwiedzających nie mogły umknąć uwadze branży obróbki mechanicznej, która zgodnie stwierdziła, że Kraków stał się na nowo południową stolicą targów przemysłowych. Dzięki temu kolejna edycja będzie prawdopodobnie najlepsza w dotychczasowej historii targów EUROTOOL®. Będzie to też edycja wyjątkowa, bo jubileuszowa!Przed nami trzy niezwykłe dni, w czasie których EXPO Kraków zamieni się w nowoczesną halę produkcyjną. Międzynarodowa obsada, oferta czołowych firm z Polski i zagranicy, długa lista branżowych nowości, zagraniczne misje gospodarcze, ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów oraz huczny jubileusz 20-lecia istnienia – tak w dużym skrócie będzie wyglądać EUROOTOL® 2015.

A skoro o jubileuszu mowa, warto na chwilę się zatrzymać i spojrzeć na minione dwie dekady. Przeanalizowaliśmy, ilu wystawców i zwiedzających odwiedziło Targi organizowane nieprzerwanie od 1996 r. Wynik jest imponujący: doliczyliśmy się 4,5 tysięcy wystawców i 86 tysięcy zwiedzających, głównie ekspertów branżowych. Ale wypracowana marka i bogata tradycja nie zwalnia od obowiązku podążania za trendami i tworzenia każdego roku takiego programu, który spełni oczekiwania współczesnych inżynierów. 

Pozostała część artykułu znajduje się w "MM Magazynie Targowym EUROTOOL", który będzie dystrybuowany w Krakowie podczas targów EUROTOOL® i BLACH-TECH-EXPO w dniach 13-15 października.

Udostępnij:

Drukuj
Grażyna Grabowska
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również