Targi ITM potwierdzają, że kryzys się skończył

MM
Reklama
Reklama

- Z punktu widzenia tych targów kryzys się skończył - powiedział Przemysław Trawa, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, na uroczystości otwarcia targów ITM Polska, MODERNLOG, SUBCONTRACTING i 3dSolutions.

Świadczą o tym przede wszystkim liczby: ponad 1000 wystawców z Polski i zagranicy, 12 zajętych pawilonów i wiele tysięcy spodziewanych gości. Wszystko to sprawia, że rozpoczęte dziś wydarzenie ITM Polska 2017 jest jedną z największych imprez branży przemysłowej w naszej części Europy. Wszystkim wystawcom prezes Trawa życzył, by podczas targów sami wyraźnie odczuli koniec kryzysu gospodarczego.

Reklama

Roman Giedrojć, Główny Inspektor Pracy, w liście skierowanym do uczestników targów, a odczytanym podczas otwarcia, wskazał, że spotkanie w Poznaniu daje możliwość poznania nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych służących poprawie bezpieczeństwa pracy, i podziękował organizatorom za promowanie kultury pracy. Podkreślał to również prezes Urzędu Dozoru Technicznego Andrzej Ziółkowski, mówiąc, że inteligentne maszyny przynoszą nie tylko nowe możliwości, ale i nowe wyzwania. Stojący u drzwi Przemysł 4.0 to wielka szansa, ale i niemal pewność nowych zagrożeń, z którymi przedsiębiorstwa będą musiały się zmierzyć.

Reklama

Otwarcie targów ITM Polska 2017 potwierdzono uroczystym przecięciem wstęgi, po którym uhonorowano firmy nagrodzone Złotymi Medalami.

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama