Targi K 2019 coraz bliżej. Będzie polski rekord

© Raven Media

Udostępnij:

Ponad 3 tys. firm z całego świata z branży tworzyw sztucznych oraz kauczuku zaprezentuje swoje produkty i rozwiązania na targach K 2019 w dniach 16–23 października w Düsseldorfie.

Od blisko 70 lat jesteśmy platformą dla branży tworzyw sztucznych. Choć nasze targi odbywają się co trzy lata, to nie ma porównywalnej imprezy na świecie do naszej, jeśli chodzi o rangę i wielkość. Przyjeżdżają do nas wystawcy i fachowa publiczność ze wszystkich kontynentów, aby na żywo zapoznać się z nowościami tego dynamicznego i innowacyjnego przemysłu – podkreśla Thomas Franken, zastępca dyrektora odpowiedzialnego za projekt.


Na targach K 2019 zeprezentują się firmy z 60 krajów, będą także 32 firmy z Polski, choć – jak podkreślają organizatorzy – chętnych z naszego kraju było znacznie więcej. – To jedne z najważniejszych targów dla polskiego eksportera – uważa Thomas Franken. – Ostatnią edycję odwiedziło blisko 5 tys. gości z Polski. W tym roku stoiska polskich firm zajmą powierzchnię 900 m2, co jest nowym rekordem – dodaje.

W trakcie 21. edycji targów zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia technologiczne, rozwiązania przetwórstwa przemysłowego i różnorodne aplikacje tworzyw sztucznych, kauczuku, materiałów polimerowych, techniki maszynowej, przetwórczej i narzędziowej.


TOP w kategorii
Wiodąca tematyka tegorocznych targów to: tworzywa sztuczne w gospodarce zrównoważonej i obiegu zamkniętym, Przemysł 4.0/digitalizacja tworzyw sztucznych, integracja systemowa (funkcjonalność dzięki materiałom, procesom i wzornictwu), sterowany nabór nowych kadr dla przemysłu tworzyw sztucznych. Na targach odbędzie się też wiele wydarzeń towarzyszących.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również