Targi klejenia i targi opakowań już po raz czwarty w Sosnowcu

Udostępnij:

W dniach 18-19 listopada 2020 r. w sosnowieckim Expo Silesia odbędzie się 4. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING, któremu towarzyszyć będzie Międzynarodowe Seminarium Klejenia, a także 4. edycja Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA z Salonem Ważenia i Dozowania WAGexpo.

Targi ExpoBONDING to tradycyjne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. ExpoBONDING to nie tylko wystawa, ale również wydarzenia towarzyszące. Międzynarodowe Seminarium Klejenia skierowane jest do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia w procesach produkcyjnych.

Tegorocznym Targom ExpoBONDING towarzyszyć będą także:
    • Targi Techniki Montażu ASSEMBLY Days,
    • Forum Automatyki dla Przemysłu AUTOMATIQ Expo,
    • Targi Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA.Targi ExpoOPAKOWANIA to z kolei miejsce spotkań wszystkich składowych branży opakowaniowej:  opakowania i materiały do produkcji opakowań i ekooopakowań, maszyny i urządzenia, innowacyjne rozwiązania i usługi, a także firmy tworzące strefę recyklingu oraz instytucje branżowe. Targi, jak co roku, wzbogacone zostaną konferencjami, podczas których nauka spotyka się z przemysłem, co sprzyja nawiązywaniu ciekawych kontaktów biznesowych.

Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, ważenia i dozowania w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Do prezentacji podczas wydarzenia zaproszeni zostali m.in.: producenci i dystrybutorzy opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym, zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym, a także dostawcy usług i rozwiązań okołobranżowych.


TOP w kategorii
Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędzie się Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo.

Źródło: ExpoSilesia

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również