Targi Maintenance już niebawem

Preview
Maintence
Reklama
Reklama

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży – to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. 

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży – to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Targi odbędą się 6 i 7 października w Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.

Reklama

Targi Maintenance to spotkanie na którym nie może zabraknąć inżynierów i specjalistów, którzy na co dzień odpowiedzialni są w swojej pracy za optymalizację i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych. Wydarzenie to co roku gromadzi wystawców posiadających w swojej ofercie najlepsze rozwiązania z zakresu mechaniki, hydrauliki, jak również nowości techniczne oraz zaawanasowane oprogramowanie usprawniające diagnostykę aparatury, monitorowanie stanu maszyn, czy sterowanie urządzeniami.

Szeroki wachlarz rozwiązań prezentowanych przez tegorocznych wystawców rozwiązań, powinien spełnić oczekiwania przedstawicieli każdej branży. Różnorodność oferty będzie odpowiedzią na specyficzne potrzeby w przedsiębiorstwach. To tutaj rozwiązanie dla swojej firmy odnajdą zainteresowani zarówno branżą spożywczą, jak i chemiczną, metalurgiczną, elektromaszynową, czy też wydobywczą.

Dodatkowym atutem Targów Maintenance jest ich połączenie z Międzynarodowymi Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas, które w sposób naturalny tematycznie wzbogacają wydarzenie. Uczestnicy obu imprez będą mogli skorzystać z różnorodnej oferty programu towarzyszącego – dla zainteresowanych przewidziano bezpłatny udział w seminariach workShops oraz demonstracyjny pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych – ATEX, który organizowany jest we współpracy z GRUPĄ WOLFF.

Reklama

Uczestnicy pokazu doświadczą siły eksplozji, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym i do jakich, według statystyk, dochodzi codziennie na całym świecie. Demonstracja obejmie kontrolowane wybuchy pyłów i par powszechnie znanych i stosowanych substancji (np. mąki) oraz testy poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych, które mają zapobiegać znacznym stratom materialnym, jak i zapewnić bezpieczeństwo w środowisku pracy.

Co więcej, pierwszego dnia, partner Targów, wydawca magazynu Powder&Bulk, przygotował dla wszystkich uczestników wydarzenia Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich.

Dla najbardziej wymagających dedykowano Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, która jak wyjaśnia Arkadiusz Maciaś – uczestnik poprzedniej edycji szkolenia i właściciel firmy Profen – Jest imprezą, na której spotykają się eksperci z dziedziny UR oraz swoje wykłady, prezentacje, szkolenia i warsztaty mają osoby zajmujące się zawodowo TPM, bezpieczeństwem maszyn, wprowadzaniem maszyn do obrotu i do użytku. Poprzez połączenie informacji na samej szkole UR z targami prezentującymi nowe technologie i bardzo ciekawe rozwiązania techniczne udało się organizatorom połączyć wszystko w jedną całość, która na pewno wszystkich zadowoli. Warto podkreślić, że jeszcze tylko do końca sierpnia można skorzystać ze specjalnego rabatu i zapisać się na szkolenie w promocyjnej cenie.

Ze szczegółowym planem targów oraz harmonogramem wydarzeń towarzyszących mogą Państwo zapoznać się na stronach imprez: www.mtc.krakow.pl oraz www.symas.krakow.pl. Pod tymi adresami można również dokonać rejestracji online, umożliwiającej bezpłatny udział w Targach.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama