Targi Metal w nowym terminie

© Targi Kielce

Udostępnij:

Wprawdzie organizowane w Kielcach Targi Metal pierwotnie miały odbyć się na przełomie września i października, jednak w związku z zawirowaniami związanymi z epidemią koronawirusa, organizatorzy tego wydarzenia ogłosiły właśnie nowy termin tego wydarzenia targowego.

Jak podkreślają organizatorzy targów, w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie wielu wydarzeń, na oczekiwanym poziomie jest niemożliwe. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w wydarzeniach, zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w bieżącym roku.Wiodące w naszej części Europy Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa Metal, pierwotnie planowane w terminie od 29 września do 1 października, odbędą się dwa tygodnie później, tj. od 14 do 16 października 2020 r.

Zmiana ta niewątpliwie została podyktowana wcześniej ogłoszoną zmianą daty targów STOM, które odbędą się w dniach 22-24 września 2020 r.


TOP w kategorii
Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby targi Metal w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie i były doskonałą okazją do spotkania się klientów i partnerów biznesowych, do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, a także były kompleksowym wsparciem promocyjnym wystawców.

Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również