Targi PaintExpo przełożone na październik

© PAINTEXPO

Udostępnij:

Targi PaintExpo, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży technologii lakiernictwa przemysłowego i powłok przemysłowych na świecie, odbędą się w Karlsruhe w dniach 12-15 października 2020 r. Zmiana terminów targów związana jest z epidemią koronawirusa, która rozprzestrzenia się obecnie na europejskim kontynencie.

Krótko po ogłoszeniu, że pierwotny termin ósmej edycji targów PaintExpo (21–24 kwietnia 2020 r.) jest w obecnej sytuacji nierealny, organizator targów, firma FairFair, ogłosił nową datę tego wydarzenia.


Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak szybko znaleźliśmy nową datę PaintExpo 2020 w porozumieniu z Messe Karlsruhe i radą wystawców – powierdział Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair. – Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom, partnerom i całej branży jest dla nas najwyższym priorytetem.

Organizator stwierdził również, że podpisane już umowy z około 540 firmami z 26 krajów zachowują ważność bez ograniczeń na nowy termin, podobnie jak bilety dla odwiedzających.


TOP w kategorii


#Wydarzenia

PAINTEXPO lakierowanieTargi PaintExpo cieszą się dużą popularnością w branży lakiernictwa przemysłowego nie tylko wśród europejskich przedsiębiorstw. Podczas tego wydarzenia prezentowane są najnowsze technologie związane z lakierowaniem przemysłowym.

Źródło: PaintExpo

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również