Targi parts2clean w Stuttgarcie

© parts2clean

Udostępnij:

Międzynarodowe targi mycia przemysłowego parts2clean odbywają się raz w roku w Stuttgarcie. Wystawcy prezentują produkty i technologie w zakresie czyszczenia, konserwacji, recyklingu i utylizacji oraz oferują spersonalizowane rozwiązania. W parts2clean reprezentowani są prawie wszyscy liderzy rynku i technologii w branży. W 2017 roku w targach uczestniczyło około 4 900 profesjonalistów z 41 krajów. 

Ponad 80% odwiedzających parts2clean w 2017 r. przybyło z faktycznym zamiarem zakupu - zauważył Olaf Daebler, globalny dyrektor działu Deutsche Messe - Prawie połowa z nich planowała inwestycje przekraczające 100 000 euro.

Do połowy lutego 2018 r. ponad 80 firm dokonało już rezerwacji stoisk na tegoroczną edycję targów, która odbędzie się od 20 do 23 października. Tradycyjnie są już  wśród nich najwięksi gracze z branży.

Uzupełnieniem ekspozycji jest forum ekspertów parts2clean, w którym wykładowcy z branży, środowisk akademickich i badawczych przedstawiają trendy, identyfikują rozwiązania i sposoby optymalizacji procesów i kosztów oraz oferują możliwości zapewnienia jakości. Wystawa działa więc również jako platforma informacyjno-komunikacyjna, co podkreśla jej pozycję wiodących światowych targów tej branży. Wykłady prowadzone są w języku niemieckim i angielskim.

Parts2clean odbędzie się w ciągu 3 dni od wtorku 23. października do czwartku 25. października 2018 roku w Stuttgarcie.Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również