Targi Plastpol z nowym terminem

targi Plastpol © Targi Kielce

Udostępnij:

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach zorganizowanie targów Plastpol w terminie 19-22 maja 2020 stało się niemożliwe. Organizatorzy właśnie podali nowy termin tegorocznej edycji targów.

Na podstawie licznych rozmów z partnerami, wystawcami i gośćmi targów organizatorzy zadecydowali, że wiodące w naszym regionie Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol odbędą się od 6 do 9 października 2020.

Jednocześnie organizatorzy zapewniają że dołożą wszelkich starań, aby targi Plastpol w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie i zapewnią nie tylko możliwość spotkania klientów i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i w zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych.

Źródło: Targi KielceUdostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również