Targi przemysłu chemicznego – EXPOCHEM 2014

©

Udostępnij:

W dniach 17-18 września w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego Expochem. To jedno z ważniejszych wydarzeń sektora chemicznego, źródło specjalistycznych informacji oraz forum wymiany doświadczeń, gromadzące od siedmiu lat liderów rynku, polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie przemysłu chemicznego.

Tegoroczne Targi przemysłu chemicznego EXPOCHEM 2014 odbywają się wraz z Międzynarodową Konferencją i Wystawą NAFTA i GAZ 2014. Jest to wynik ścisłej koordynacji działań branży chemicznej oraz przemysłu naftowego i gazownictwa, mający na celu jak najdalej idące zbliżenie chemii z sektorem nafty i gazu, jako strategicznie ważnym partnerem dla przemysłu chemicznego.Także w tym celu części wystawienniczej towarzyszyć będzie wspólna konferencja, której tematyka obejmuje zarówno zagadnienia z sektora nafty i gazu, jak i przemysłu chemicznego.

Expochem to targi i konferencje, platforma efektywnej kooperacji oraz miejsce efektywnych spotkań, otwartych dyskusji, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez gospodarczych w Polsce.Expochem to:

  • prezentacje oferty na stoiskach targowych,
  • konferencje tematyczne, warsztaty i pokazy,
  • dyskusje i spotkania biznesowe – networking,
  • prezentacje firm podczas wybranych konferencji.

 

 Wiodące zagadnienia Expochem 2014:

  • surowce chemiczne i petrochemiczne,
  • chemia dla rolnictwa, ogrodownictwa – rolnictwo dla chemii,
  • chemia dla motoryzacji,
  • wsparcie inwestycyjne, technologiczne i logistyczne,
  • nauka i innowacje dla przemysłu, R&D.

W części targowej zostanie zaprezentowana oferta surowcowa, technologiczna, naukowo-badawcza przemysłu chemicznego oraz potencjalne potrzeby w zakresie planów rozwojowych, inwestycji, sprzętu, inżynierii, techniki i logistyki. Ponadto zostaną zaprezentowane innowacje i nowoczesne rozwiązania z zakresu inżynierii produkcji, urządzenia i instalacje armatury przemysłowej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Podczas targów swoją ofertę prezentują polscy i zagraniczni przedstawicie firm przemysłu chemicznego, instytuty, uczelnie stowarzyszenia, klastry oraz inwestorzy, kooperanci, firmy doradcze i konsultingowe

Nowe wyzwania stawiane w przemyśle chemicznym stanowią potrzebę wdrażania coraz to bardziej nowych technologii i rozwiązań w przemyśle chemicznym na rzecz produkcji bezpiecznej dla środowiska.

Więcej na www.expochem.ztw.pl , www.naftaigaz.com.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również