Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy jesienią w Expo Silesia

©

Udostępnij:

Targi RubPlast EXPO organizowane są w sosnowieckim centrum targowo-wystawienniczym przede wszystkim z myślą o specjalistach zainteresowanych usługami i technologiami dwóch branż, przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych.Zakres tematyczny targów obejmuje np. maszyny i urządzenia dla przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych oraz do recyklingu tego typu materiałów; BHP i ochronę środowiska w produkcji wyrobów z gumy oraz podobnych; materiały wzmacniające, żywice, elastomery, surowce, składniki, komponenty, materiały i mieszanki do produkcji gumy i produktów podobnych czy sprzęt informatyczny, testujący i pomiarowy.

Wśród wystawców zaprezentują się m.in. takie firma jak: Wadim Plast, Dospel Plastics, P&F Wartacz, Wichary Technologies, Synventive czy Nova Frigo.

Aby wzmocnić atrakcyjność wystawy, połączono wydarzenia mocno ze sobą związane. W tych samych dniach co targi RubPlast EXPO (18-20 listopada) odbędą się: Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki - HAPexpo oraz Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA.
Patronat merytoryczny nad targami RubPlast objął Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników z Torunia.  Dzięki tej współpracy, targi bardzo dużo zyskają pod względem merytorycznym. Patronat Instytutu oznacza, że wystawa zostanie uzupełniona o ciekawy program konferencji. Ponadto, zarówno wystawcy jak i zwiedzający, będą mieli możliwość porozmawiania z naukowcami, w specjalnych punktach konsultacyjnych.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie internetowej http://www.rubplast.pl/.

Udostępnij:

Drukuj
Gerd Knehr
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również