Targi Subcontracting 2020: współpraca i kooperacja – nie rywalizacja

Preview
MTP
Reklama
Reklama

W tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się już dziewiąta edycja Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które standardowo będą miały miejsce równolegle z blokiem targów ITM Industry Europe. 

Wydarzenie to skierowane jest do podwykonawców przemysłowych z Polski i zagranicy, a jego głównym celem jest zaaranżowanie spotkań zleceniodawców z wykonawcami, reprezentującymi różne sektory gospodarcze.

Wciąż rozwijająca się branża przemysłowa sprawia, że współpraca i kooperacja zaczynają nabierać zupełnie nowego znaczenia. Sieć biznesowa, którą tworzą i wciąż rozwijają przedsiębiorcy, pozwala na utrzymanie ciągłej przewagi nad konkurencją. Nie chodzi jednak o rywalizację, a o zdrową współpracę pomiędzy poszczególnymi podmiotami. Takie działania to główny cel Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które umożliwiają zwiększenie wykorzystania zasobów, pozyskanie nowej wiedzy i umiejętności, uzyskanie dostępu do informacji, rynku, a także rozłożenia ryzyka.

Reklama

Biznesowe randez-vous

Nie bez powodu głównym elementem Targów Subcontracting są międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings, które w tym roku po raz pierwszy potrwają aż 3 dni – od 3 do 5 czerwca 2020. Wygodna formuła matchmakingu pozwala na umówienie 30-minutowego spotkania oferentów, które odbędzie się w jeden z wyżej wymienionych dni. Wszystko to dzieje się na dedykowanej platformie https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701, gdzie znajduje się szczegółowy harmonogram działań oraz informacje dla osób, które chciałyby zasięgnąć dodatkowych informacji o projekcie.

Z formuły biznesowego randez-vous korzysta rokrocznie coraz więcej uczestników. W 2019 roku udało się zaaranżować aż 353 spotkania, w których udział wzięło 138 uczestników z 14 krajów. Rejestracja na spotkania podczas nadchodzącej edycji jest już otwarta, a pierwsze zgłoszenia już spływają.

Powiązane firmy

Reklama

Synergia branż w jednym miejscu

Niewątpliwie wartością dodaną targów Subcontracting jest fakt, że odbywają się równolegle z największymi w Europie Środkowo-Wschodniej targami przemysłowymi ITM Industry Europe. Towarzyszą im także salony Modernlog, 3D Solutions oraz Focast.

Tegoroczna edycja targów przemysłowych: ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions oraz Focast odbędzie się w Poznaniu w dniach 2-5 czerwca 2020 r.

Źródło: MTP

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama