Targi Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO 2015

Preview
ExpoSilesia
Reklama
Reklama

Expo Silesia serdecznie zaprasza Państwa na premierowe Targi Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO 2015, które odbędą się w dniach 3 – 5 marca 2015 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia, w Sosnowcu.

Wystawcami Targów będą firmy oferujące urządzenia, technologie i materiały dla połączeń nierozłącznych i rozłącznych (metale, tworzywa, itp.), producenci oraz dostawcy śrub i elementów złącznych.

Reklama

Tematyką targów będzie łączenie/klejenie za pomocą sklejania, formowania, uszczelniania i użycia pianki, szczegółowe i systemowe rozwiązania oferowane są dla obecnych i przyszłych wyzwań w zakresie łączenia i klejenia szeroką gamę materiałów. Będzie to wydarzenie wiodące dla procesów przyczepności, izolacji, uszczelniania, spieniania i technologii formowania.

Podczas targów reprezentowane będą następujące sektory:

  • Łączniki i przemysłowe elementy mocujące
  • Mocowania budowlane
  • Systemy i instalacje montażowe
  • Technologia produkcji elementów złącznych
  • Magazynowanie, dystrybucja
  • Informacja, komunikacja, usługi

 

Powiązane firmy

Reklama

Z zakresu Technologii Łączenia Zwiedzającymi targi będą: technolodzy, warsztaty produkcyjne, dystrybutorzy sprzętu i osprzętu do zgrzewania, spawania, lutowania, napawania, placówki naukowo-badawcze, uczelnie techniczne, instytucje badawcze.

Z zakresu Elementów Złącznych Zwiedzającymi będą: przedstawiciele przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, w szczególności motoryzacji, budownictwa, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, przemysłu wydobywczego, meblarstwa, energetyki oraz przemysłu stoczniowego i drogowego.

Zapraszamy na Targi Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO 2015!

Reklama

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama