Targi TRANSEXPO zgodnie z planem

©

Udostępnij:

Ośrodki targowe powoli przymierzają się wszczęcia działalności i organizacji na jesieni wydarzeń targowych. 21-23 października br. odbędą się XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.

Jak podkreślają organizatorzy, prace związane z organizacją tego wydarzenia przebiegają zgodnie z planem. Żaden z potwierdzonych na początku marca wystawców nie zrezygnował z udziału w wystawie.Kluczowe znaczenie podczas targów będą miały kwestie bezpieczeństwa wystawców oraz zwiedzających. Targi Kielce, jako członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego, pozostają w kontakcie z minister rozwoju, premier Jadwigą Emilewicz oraz przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie ustalenia dotyczące ewentualnych zakazów i nakazów będą podawane na bieżąco.

Zagadnienia dotyczące życia i zdrowia uczestników targów traktowane są priorytetowo, jednocześnie warto zwrócić uwagę, że to właśnie udział w tego typu wydarzeniach może być kołem zamachowym odrodzenia gospodarki Polski, jak również innych krajów.

Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również