TechnoSteel Poland - Innowacje w branży stalowej

Technosteel Poland logo © MTP

Udostępnij:

W połowie 2018 r. w Poznaniu, w ramach targów ITM Polska, odbędzie się spotkanie liderów przemysłu hutniczego i ich partnerów biznesowych. Będą oni dyskutować na temat innowacji oraz aktualnych trendów obowiązujących na rynku. 

TechnoSteel Poland to m.in. możliwość spotkania w jednym miejscu dostawców stali, ich odbiorców oraz przedstawicieli firm z otocznia biznesowego, zapoznania się z nowymi zastosowaniami stali, a także innowacjami w zakresie technologii, jak i strategii biznesowych – wylicza Andrzej Michalski-Stępkowski, organizatora wydarzenia.Do dyskusji podczas TechnoSteel Poland zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele czołowych producentów i dystrybutorów stali, odbiorców wyrobów hutniczych (budownictwo, przemysł maszynowy, stoczniowy, transportowy, motoryzacja, wydobywczy, chemiczny, energetyka itp.), wytwórców maszyn oraz urządzeń do obróbki stali, dostawców usług dla branży hutniczej (IT, finanse, logistyka, transport wewnętrzny itp.), a także firm oferujących technologie dla branży hutniczej (spawalnictwo, antykorozja, pomiary, ochrona środowiska itp.).

TechnoSteel Poland odbywać się będzie podczas targów ITM Polska 2018 w dniach 5-8 czerwca br. Jest to jedno z największych w kraju wydarzeń targowych poświęconych tematyce technologii, maszyn i urządzeń.

Źródło: MTP

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również