Thyssenkrupp Materials wprowadza cięcie laserem 3D

Thyssenkrupp, targi Eurotool 2017 © MM

Udostępnij:

Na swoim stoisku na targach EUROTOOL w Krakowie firma Thyssenkrupp Materials Poland prezentuje efekty cięcia laserem 3D.

Thyssenkrupp Materials Poland wprowadzi w najbliższym czasie do swojej oferty usługę cięcia laserem 3D. Maszyna TruLaser Tube 7000 umożliwi cięcie laserowe w rurach i profilach. Cięcie laserowe 3D pozwoli na wycinanie różnych elementów o złożonych kształtach.Na stoisku firmy (D139 w hali Dunaj) nie zobaczymy wprawdzie samego procesu cięcia, ale za to można zobaczyć końcowe efekty obróbki materiałów. Pracownicy z Centrum Serwisowego firmy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferowanych usług przez Thyssenkrupp Materials Poland.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również