TIS Group na targach Environment & Energy 2016

© TIS

Udostępnij:

W ubiegłym tygodniu w Rydze odbyły się największe w regionie bałtyckim targi branżowe Environment & Energy 2016. Przedstawiano na nich m. in. rozwiązania z zakresu sprawności energetycznej. Polskę na imprezie reprezentowała podlaska firma TIS Group, producent kotłów na paliwa stałe.

W dniach 13-16 października w Rydze zjawili się wszyscy najważniejsi przedstawiciele sektora energetyczno-środowiskowego. Targi stanowiły więc okazję do bliższego zapoznania się z najnowszymi sposobami wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, ochrony środowiska, modernizacji infrastruktury oraz zwiększania efektywności energetycznej.Obecne na imprezie podmioty prezentowały swoje najbardziej zaawansowane produkty i systemy, gotowe do zastosowania zarówno przez wielkie zakłady produkcyjne i miasta, jak i małe czy średnie przedsiębiorstwa oraz gospodarstwa domowe. Wśród 50 wystawców znalazł się również jeden przedstawiciel Polski - firma TIS Group, produkująca kotły C.O.

- Tego typu wydarzenia stanowią dla nas głównie szansę na umocnienie pozycji w tym regionie – mówi Tomasz Mańczuk, prezes TIS Group. - Nasze kotły na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej dostępne są bowiem od wielu lat. A doświadczenia zdobyte na tym trudnym przecież terenie pozwalają nam dziś oferować również w Polsce produkt, który wyróżnia się pod względem jakości i niezawodności - dodaje Tomasz Mańczuk.

Obecność na targach przedstawicieli podlaskiej firmy miało również na celu wsparcie dla lokalnego dystrybutora marki - Santehnikas Paradize.Źródło: CentrumPR

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również