Tokarki mastodonty

©

Udostępnij:

W miniaturyzowanym dziś na potęgę świecie otaczających nas maszyn, przedmiotów i gadżetów trafiają się jednak i „grubsze kawałki" wymagające obróbki wiórowej, czyli elementy długie na parę metrów i o masie wielu ton. I choć nie przybiera to charakteru masowego, w niczym nie umniejsza konieczności dochowania precyzji wymiarów i dbałości o koszty. Producentem tak ciężkich tokarek jest LITOSTROJ-GROUP z Ljubliany, Słowenia.

Do zalet tokarek zaliczyć należy ich dużą sztywność, która pozwala dobrze tłumić drgania, hartowane i szlifowane prowadnice, łatwość odprowadzania wiórów, sterowanie za pomocą pokręteł elektronicznych, a także dużą trwałość i krótkie terminy dostaw.
Wyłączność na sprzedaż maszyn produkowanych przez LITOSTROJ -POTISJE ma szwajcarska firma ProdEq Trading GmbH, Reckholder 1, 9527 Nierderhelfenschwil, Szwajcaria, (info@prodeq.ch) działająca aktywnie w Austrii, Kanadzie, Słowenii i Turcji. Kontakty: Dr. Frank Goedicke, Geschäftsführer +41 71 948 70 62, Magnus Baumann, Kierownik Sprzedaży + 41 71 948 70 61.Udostępnij:

Drukuj
Andrzej Mikucki
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również