Transport morski na wyciągnięcie ręki

Dzięki serwisowi statkiem.pl po kilku kliknięciach myszką można wycenić pełen koszt transportu morskiego. Innowacją jest także możliwość złożenia zamówienia przez WWW.

Statkiem.pl jest inicjatywą mającą na celu uproszczenie procesu organizacji transportu morskiego. Już nie trzeba wielu maili i telefonów, by poznać np. koszt sprowadzenia 10 palet z Chin. Wystarczy kilka kliknięć, aby wyświetlona została cena oraz przewidywany czas realizacji usługi. Serwis umożliwia zarówno eksport, jak również import tzw. drobnicy morskiej. Za pośrednictwem statkiem.pl można zlecić transport kilku palet towaru lub tylko jednej paczki.

Największą zaletą platformy jest niesamowite uproszczenie całej procedury zlecenia, które teraz sprowadza się do kilku kliknięć. Statkiem.pl ma solidne zaplecze zapewniające kompleksową obsługę, organizuje fracht morski oraz transport drogowy w Polsce, może zająć się odprawą celną, kontrolą dokumentów, certyfikatów czy świadectw pochodzenia. Ubezpieczenie transportu zostało powierzone firmie HDI Gerling. Faktury można rozliczać w złotówkach, euro i dolarach. Koszt transportu wolny jest od wahań kursów walutowych.

Statkiem.pl to pomysł Krzysztofa Kukli, tegorocznego absolwenta Politechniki Krakowskiej oraz Jacka Maja, przedsiębiorcy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży transportowej. Wyjątkowe połączenie innowacyjności i doświadczenia zaowocowało powstaniem serwisu, który oferuje nie tylko niski koszt transportu morskiego i komfort obsługi. Statkiem.pl to także partner biznesowy przełamujący dotychczasowe bariery i ułatwiający przedsiębiorcom dotarcie na zagraniczne rynki.

Więcej informacji: Łukasz Siwko, e-mail: lukasz.siwko@statkiem.pl

www.statkiem.pl


Aneta Głodowska