TRILUX Coriflex LED – oszczędność i estetyka

© Trilux

Udostępnij:

Coriflex LED to diodowy system linii świetlnych nowej generacji elastycznie adaptujący się do różnorodnych wymogów oświetleniowych i nadający się do montowania w halach przemysłowych, pomieszczeniach sprzedażowych, a także reprezentatywnych przestrzeniach biurowych.

Oprawy liniowe wewnętrzne Coriflex LED charakteryzuje wysoka wydajność - 105 lm/W. Źródło światła stanowi system energooszczędnych diod LED, które zapewniają strumień świetlny emitujący maksymalnie 4400 lumenów na jednostkę. Dzięki temu zapewniają dużą oszczędność energii, krótki czas amortyzacji oraz ekonomiczną eksploatację - świecą bowiem do 50 tysięcy godzin.
Jednoczęściowa koncepcja budowy optymalizuje również procesy związane z planowaniem i instalacją ciągu świetlnego. Wsporniki, odbłyśniki i profile nośne zostały wbudowane w system w celu ułatwienia montażu. Dodatkowo wyposażone zostały w konfigurator, który ma za zadanie wspierać instalatorów i projektantów przy aranżacji oświetlenia indywidualnego oraz rozwiązań logistycznych. Natomiast kompaktowe elementy dostarczane są odpowiednio do pomieszczenia eksploatacji.Elastyczne rozwiązanie
Coriflex LED zapewnia nieograniczoną elastyczność zastosowania. W zależności od zakresu projektanci mogą wybrać z różnych wariantów barwę światła, natężenie strumienia świetlnego (od 3800 do 4400 lumenów) i odpowiedni wzór. Oprawy liniowe dostępne są w wersji do nadbudowania i do zwieszenia. Zespół projektantów zadbał jednocześnie o walory estetyczne. Dzięki eleganckiej, prostej, bezspoinowej konstrukcji rozwiązanie sprawdzi się zarówno przy oświetleniu pomieszczeń biurowych, klas szkolnych, a także do wąskostrumieniowego oświetlenia hal przemysłowych i magazynowych.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również