Trwa rejestracja na Konferencję Bezpieczeństwa Przemysłowego

© Konferencja Bezpieczeństwa

Udostępnij:

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do sprawdzenia innowacji w przemyśle oraz programów dofinansowania do działalności.

Właśnie rozpoczęła się rejestracja do tegorocznej edycji Konferencji Bezpieczeństwa Przemysłowego. To dobry moment, aby zapisać się na wydarzenie, które będzie składać się z kilku interesujących seminariów. Przygotowywane są między innymi: "Normalizacja a innowacje" przy współpracy z Polskim Komitetem Normalizacyjnym, "Program dofinansowania działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy" wspierany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz "Analiza możliwości zastosowań systemów lokalizacji w czasie rzeczywistym do zapobiegania wypadkom przy obsłudze maszyn". Tutaj z kolei wiedzą podzieli się Centralny Instytut Ochrony Pracy.- Atutem konferencji jest bogactwo tematów: od metodologii zapewniania zgodności maszyn z wymogami minimalnymi po cyberbezpieczeństwo instalacji przemysłowych – zachęca Wojciech Szczepka z Klubu Paragraf 34 - organizator konferencji.

Organizator zapewnia, że podczas spotkania wystąpią autorytety o bogatym doświadczeniu, reprezentujące szanowane instytucje: praktycy i przedstawiciele środowiska akademickiego. Celem konferencji jest podnoszenie poziomu wiedzy na temat bezpieczeństwa użytkowania maszyn i urządzeń.

Dla kogo konferencja?

Organizatorzy przygotowują Konferencję Bezpieczeństwa Przemysłowego dla projektantów maszyn, służb BHP, osób odpowiedzialnych za systemy zarządzania bezpieczeństwem, pracowników działów utrzymania ruchu, jakości, inwestycji oraz kadry naukowej wiodących polskich uczelni technicznych.Organizator i partnerzy

Organizatorem konferencji jest Klub Paragraf 34, czyli forum służące wymianie informacji w środowisku osób zawodowo związanych z bezpieczeństwem maszyn pracujących w przemyśle. Skąd wzięła się nazwa klubu? Otóż nawiązuje ona do paragrafu 34. rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 roku w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Klub Paragraf 34, a strategicznym SIEMENS. Patronat honorowy nad konferencją objął Urząd Dozoru Technicznego, Centralny Instytut Ochrony Pracy, Stowarzyszenie Paragraf 34 oraz Polski Komitet Normalizacyjny. Ponadto partnerami konferencji są firmy ELOKON, KUKA, LAPP KABEL, LUC oraz STOLTRONIC, a partnerem technologicznym firma SIEMENS.

Tegoroczna edycja odbędzie się 26-27 listopada w Solcu Zdrój.

Więcej informacji oraz rejestracja znajduje się na oficjalnej stronie organizatora.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również