Trzecie targi obrabiarek i narzędzi TOOLEX - pełen obraz rynkowych nowości

©

Udostępnij:

Po sukcesie dwóch pierwszych edycji trwają przygotowania do trzecich Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2010. Targi odbędą się w sosnowieckim Expo Silesia, w dniach od 29 września do 1 października.

Tegoroczny TOOLEX to kompleksowa prezentacja rynkowych nowości, najnowszych technologii. To także konferencje, seminaria, pokazy. Jak zapewniają organizatorzy - tegoroczna oferta TOOLEX-u to zapowiedź udanych transakcji.Podczas targów zostaną zaprezentowane: obrabiarki do obróbki ubytkowej, plastycznej, urządzenia do obróbki blach, narzędzia, oprzyrządowanie technologiczne, oprzyrządowanie pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki termicznej, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, chłodziwa i ciecze technologiczne, wyposażenie warsztatów, remonty i modernizacje obrabiarek oraz usługi w zakresie obróbki materiałów.

Centrum Expo Silesia w Sosnowcu to doskonałe miejsce do wystawiania ciężkiego sprzętu. Obiekt targowy jest wyposażony we wszystkie potrzebne Wystawcom media technologiczne, dzięki czemu maszyny prezentowane są w ruchu, a klienci mają okazję na miejscu poznać podstawowe zalety oglądanych urządzeń.

Do udziału w targach organizatorzy zaprosili firmy wykorzystujące technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych. Oprócz ciekawych prezentacji na stoiskach, dla gości targowych przygotowano specjalistyczne konferencje i seminaria.W ostatniej edycji targów wzięło udział 153 wystawców, którzy reprezentowali 250 firm. Na targach zaprezentowały się 23 kraje m. in.: Niemcy, Czechy, Japonia, Szwajcaria i Francja. Można było zobaczyć 156 maszyn, a halę targową odwiedziło ponad 5 tysięcy osób, w tym 4189 zarejestrowanych specjalistów z branży.

Tegoroczna edycja wystawy zapowiada się jeszcze bardziej okazale. Jako ciekawostkę można dodać, że w pawilonie targowym Expo pojawią się kolejne światowe marki, które do tej pory się w Sosnowcu nie prezentowały z własnymi stoiskami.

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również