Trzy nagrody iF Design dla produktów igus

Preview
igus
Reklama
Reklama

Innowacyjne tworzywa sztuczne w ruchu z międzynarodową nagrodą za design.

Trzy produkty igus zdobyły w tym roku nagrody za innowacyjny design: triflex RSE, system dla prowadników stosowanych w robotach, system usuwania płaszcza zewnętrznego przewodów CFRIP dla przewodów chainflex, a także system do utrzymywania przewodów słuchawkowych w ładzie czyli e-bone.

Reklama

Ostatni wspomniany produkt przekonał jury, pomimo że nie jest typowym rozwiązaniem igus'a dla przemysłu. W ten sposób liczba nagród międzynarodowych zdobytych przez produkty tej firmy od 1987 roku sięgnęła 35.

Podczas opracowywania produktu specjaliści od tworzyw sztucznych w ruchu nie zajmują się wyłącznie stałym udoskonalaniem właściwości materiałów, ale również na opracowaniu nowoczesnego wzornictwa. W ten sposób uzyskano produkty, którym przyznano nagrodę iF Design i które pokonały 5300 innych konkurentów.

Powiązane firmy

Reklama

Wspomniane nagrody są przyznawane od 1954 roku i są zaliczane do największych a zarazem najważniejszych nagród w dziedzinie designu na świecie.

Źródło: igus

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama