Tube 2020: powierzchnia wystawowa tak duża, jak nigdy dotąd

Tube 2020, kable, rury, druty © Tube

Udostępnij:

Pozostało około siedem miesięcy zamin rozpoczną się dwa wydarzenia, czyli międzynarodowe targi branży drutu, kabli i rur w centrum wystawowym w Düsseldorfie od 30 marca do 3 kwietnia 2020 r.  Przyciągną ponad 2500 przedsiębiorstw z całego świata.   

Już teraz dane rejestracyjne dla Tube 2020 są już bardzo obiecujące. Organizatorzy odnotowali znaczny wzrost frekwencji z Turcji, Indii i Tajwanu, już przekraczając ostateczną liczbę wystawców w 2018 r. Ponadto, duży udział tradycyjnych regionów wystawców: Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Europy Środkowo-Wschodniej wskazuje na nowe rekordywystawców w przyszłym roku. 

- Dzięki nowej wielofunkcyjnej hali 1 oferujemy naszym wystawcom najnowocześniejsze wyposażenie techniczne i najwyższą wygodę - podkreśla Daniel Ryfisch, zastępca dyrektora ds. Metali i technologii przepływu w Messe Düsseldorf.

W halach wystawowych 1, 3, 4, 5, 6, 7,0 i 7a Tube 2020 przedstawi pełny łańcuch procesów w przemyśle rurowym. Bogate portfolio firmy obejmuje maszyny i urządzenia do produkcji, formowania i przetwarzania rur, a także surowce, rury i akcesoria, maszyny używane, narzędzia inżynierii procesowej, urządzenia pomocnicze, urządzenia pomiarowe i kontrolne, a także inżynierię testową. Uzupełnia je handel rurami, sprzęt do gięcia i piłowania rur, technologia OCTG, rurociągi, profile, maszyny i rury z tworzyw sztucznych. 

Poznaj chińską wiedzę specjalistyczną, która zawiera oferty chińskich wystawców w hali 7.0. Do tej pory wynajęto prawie 52 000  netto - dla porównania, podczas poprzedniej imprezy w 2018 r. firmy wystawiające zajęły łącznie 52 436 Źródło: Tube

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również