Uchwyty rurowe Bighand firmy Kipp

Uchwyty rurowe © Kipp

Udostępnij:

Ze względu na fakt, że nowe uchwyty rurowe Bighand firmy Kipp mają ergonomiczny, owalny kształt chwytu, są w stanie zapewnić użytkownikowi nie tylko bezpieczne, ale również wygodne trzymanie w dłoni.

Z racji dostępności różnych długości i wersji wykonania oraz możliwości łączenia ich z zaślepkami do profili o sześciu kolorach uchwyty rurowe Bighand można odpowiednio dopasować do maszyn, a także do wielu innych indywidualnych obszarów zastosowań, np. w drzwiach maszyn bądź instalacji. Tego typu uchwyty cechują się również wysoką stabilnością, ponieważ rura chwytowa – wykonana z aluminium – jest wyjątkowo obciążalna. Możliwe jest wybranie spośród trzech wersji wykonania. Różnią się one rodzajem obróbki powierzchni. Uchwyty rurowe Kipp można montować zarówno po stronie obsługi, jak i po stronie tylnej. Kolorowe zaślepki do profili można łatwo wciskać ręcznie.Wersje wykonania ruch chwytów obejmują możliwości takie jak: ciemnoszara, powlekana proszkowo, błyszcząca, anodowana na kolor czarny, matowa bądź anodowana na kolor naturalny, matowa.

Dostępne kolory zaślepek do profili: ciemnoszary (RAL 7021), pomarańczowy (RAL 2004), żółty (RAL 1021), czerwony (RAL 3020), zielony (RAL 6032) oraz niebieski (RAL 5017).

Źródło: Kipp

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również