Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym

©

Udostępnij:

Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym marki BISON dostępne są z kątem ząbków szczęk wynoszącym 60ᵒ lub 90ᵒ. Dostarczana wraz z uchwytem wkładka specjalna pozwala w łatwy sposób przezbroić odmianę z przelotem na odmianę bez przelotu tak, by zwiększyć elastyczność parku maszynowego oraz efektywnie zredukować koszty.

Wszystkie korpusy uchwytów tokarskich z mocowaniem mechanicznym marki BISON są nawęglane i hartowane do twardości 60 HRC. Korpusy oraz powierzchnie robocze współpracujących części są precyzyjnie szlifowane, co zapewnia uchwytom doskonałe parametry dokładnościowe oraz długi okres użytkowania. Finalnym efektem jest uchwyt o sztywnej obudowie, spełniający najwyższe kryteria wytrzymałościowe i zapewniający niezawodną pracę.www.bison-bial.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również