Uczestniczyliśmy w Dniach Otwartych DMG Mori w Pleszewie

DMG Mori, Open House Pleszew © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w Open House Pleszew. Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję zwiedzić jedną z największych fabryk grupy DMG MORI - FAMOT Pleszew, a także zapoznać się z aktualną ofertą firmy w obszarze obrabiarek serii CLX/CMX.

W tym roku osoby obecne w Pleszewie miały możliwość obejrzenia nowej hali. Nowa hala (Centrum Logistyki) jest tymczasowym miejscem montażu tokarek CLX 350 i CLX 450. Wcześniej maszyny te były montowane na tej samej hali co CMX V i CMX U, ale wraz z planowanym wzrostem produkcji konieczne było zwiększenie powierzchni działu montażu.Docelowo montaż wszystkich maszyn będzie odbywał się na hali, która jest w trakcie budowy. Oddanie nowej hali montażu jest planowane na przyszły rok. Wtedy też Centrum Logistyki stanie się magazynem wyrobów gotowych.

W tym roku planowane jest również oddanie do użytku nowej hali do hartowania indukcyjnego.

Podczas spotkania nie zabrakło również pokazów pracy na żywo 15 różnych maszyn, w tym uniwersalnych obrabiarek z serii CLX/CMX.


TOP w kategorii
Poza tym podczas Open House Pleszew przedstawiony został nowy system załadunku i wyładunku detali GX 06, które można zainstalować we wszystkich modelach serii CLX, a także system wymiany palet PH150 dostępny na maszynach CMX V i CMX U.

W Dniach Otwartych w Pleszewie pojawiło się blisko 700 osób.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również