Uczyli o technologii mycia przemysłowego

GT85, myjnia przemysłowa © MM

Udostępnij:

Podczas wykładów prowadzonych przez firmę GT85 na targach ITM w Poznaniu można było posłuchać o korzyściach płynących z mycia przemysłowego, jak również o doborze odpowiedniej technologii.

Wielu naszych klientów nie zdaje sobie sprawy, jak powinien być przeprowadzony proces doboru technologii mycia przemysłowego dla ich zakładów – stwierdza Grzegorz Sirko, specjalista ds. marketingu w firmie GT85. – Niestety mycie przemysłowe wciąż traktowane jest po macoszemu. Wszyscy na targach widzą piękne obrabiarki i nie zastanawiają się nad tym, że po jej pracy każdy detal musi zostać umyty.W trakcie targów zorganizowano więc trzy prelekcje, podczas których uczestnicy mogli m.in. dowiedzieć się, że od procesu mycia przemysłowego zależy także jakość wykonania produktów. Edukacja jest konieczna, ponieważ w Polsce technologia mycia wciąż jeszcze raczkuje.

Jeśli porównać do rynku niemieckiego, widać, że firm oferujących w Polsce wartościowe rozwiązania jest dosłownie kilka, podczas gdy np. w okolicach Stuttgartu jest ich ok. 30, i to liderzy w skali światowej – mówi Grzegorz Sirko.

Podczas prowadzonych przez firmę GT85 wykładów prezentowane były również case study konkretnych klientów.To temat istotny zwłaszcza w kontekście rozwoju branży automotive, do której głównie, ale nie wyłącznie, kierujemy naszą ofertę – wyjaśnia Sirko. – Edukacja ułatwi klientom podejmowanie decyzji, a nam późniejszą obsługę projektów.

Udostępnij:

DrukujDominika Gorgosz
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również