Ultraprecyzyjne imadła RÖHM

Preview
ROHM
Reklama
Reklama

Konstruktorzy systemów zamocowań firmy RÖHM opracowali nowy technologiczny design imadeł NC-kompaktowych. Efektem tych prac jest jasne, eleganckie i minimalistyczne wzornictwo – atrakcyjne nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim jakościowym.

Innowacyjne imadła NC-kompaktowe typu RKE produkcji RÖHM charakteryzują się stabilną kompaktową, modułową budową oraz wysoką precyzją mocowania i siłą zacisku z preselekcją do 60 kN. Pełna gama typów, długości, możliwość ustawiania w różnych pozycjach, w tym także jako wieże mocujące Duo- lub Quattro-Turm, oraz bogaty wybór typów szczęk gwarantują optymalne dopasowanie do środowiska obróbkowego i obrabianych detali oraz do zadań obróbkowych. Inne zalety to znakomicie dopracowany kompaktowy obrys i kontury, zoptymalizowany spływ wiórów oraz ułatwione czyszczenie i konserwacja.

http://eshop.roehm.biz/roehm_de_de/rke.html

Preview

Reklama

Imadła NC-kompaktowe – dwustronne typu RKD i RKD-M idealnie nadają się do elastycznych systemów seryjnej obróbki. Dzięki możliwości dwustronnego zamocowania zapewniają oszczędność czasu uzbrajania i taktowania. Elastyczność gwarantuje konstrukcja dająca możliwość wielostronnego ustawiania imadła na trzech bokach. Zacisk imadeł jest realizowany przez system mechaniczno-hydrauliczny ze wzmacniaczem siły mocowania. Imadła typu RKD-M mocują mechanicznie bez wzmacniacza mocy, ale po zdemontowaniu środkowej szczęki realizują zacisk centryczny.

http://eshop.roehm.biz/roehm_de_de/rkd.html

Preview

Powiązane firmy

Reklama

Imadła NC-kompaktowe – centrujące typu RZM do obróbki 5-osiowej ze standardowymi wysokimi szczękami, innowacyjnymi prowadnicami oraz sztywną konstrukcją są mocnym punktem w technice zamocowań firmy RÖHM. Opatentowana konstrukcja wzajemnie nachodzących prowadnic, bliskie posadowienie śruby pociągowej w stosunku do szczęk oraz zminimalizowany, kompaktowy i otwarty obrys umożliwiający dostęp z każdej strony do przedmiotu obrabianego – to główne zalety wykorzystywane w technologii obróbki 5-osiowej.

http://eshop.roehm.biz/roehm_de_de/rzm.html

Preview

Imadła NC-kompaktowe – centrujące typu RKZ ze wzmacniaczem siły zacisku i centrycznym ruchem obu szczęk gwarantują wysoką precyzję centrowania i powtarzalność mocowania przedmiotów obrabianych. Podobnie jak inne typy imadeł NC, charakteryzują się innowacyjnym, uniwersalnym kształtem i zminimalizowanym obrysem.

http://eshop.roehm.biz/roehm_de_de/rkz.html

Dodatkowe informacje o imadłach można uzyskać na: www.roehm.biz.

ROEHM POLSKA Sp. z o. o.
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków / Poland
Tel: +48 22 759 59 90
Fax: +48 22 759 59 99
Mobile: +48 608 650 567
E-Mail: [email zakodowany]

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama