Ultraszybkie Terminale mobilne z nowym Windows Mobile 6.1

©

Udostępnij:

Firma Casio wprowadzając na rynek uniwersalny model DT-X30 jako główny cel postawiła sobie zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających użytkowników z sektora przemysłu i usług.

Większa kompatybilność, łatwiejsza obsługa, zwiększona mobilność, lepszy dostęp do e-mail i internetowych aplikacji zostały zastosowane w nowoczesnych strukturach IT dzięki nowemu systemowi operacyjnemu Windows Mobile 6.1. W Polsce terminale mobilne z nowoczesnym oprogramowaniem dostępne będą od początku maja.
Od wprowadzenia na rynek w 2008 roku mocnego terminala mobilnego DT-X30 udowodnił on swoje zastosowaniu w wielu gałęziach gospodarki. Duża ilość tych uniwersalnych urządzeń wykorzystywana jest zarówno w firmach kurierskich jak również u dostawców, którzy wysyłają mobilnie zebrane dane wraz ze zdjęciami do centrali przedsiębiorstw. Casio Europe obecnie oferuje swoim klientom większe możliwości z nowym systemem operacyjny Microsoft® Windows Mobile 6.1. Dzięki niemu przy równoczesnej obsłudze kilku programów operacje na nim są szybkie i stabilne dzięki Task Manager, a jednocześnie mogą wykonywane być w tym samym czasie. Nowy system operacyjny otwiera nowe możliwości. Dzięki niemu w czasie korzystania z modułu GPS równocześnie można wykonywać zdjęcia oraz aktualizować skrzynkę pocztową e-mail. Ulepszone terminale mobilne z systemem operacyjnym Windows Mobile 6.1 oraz wyszukiwarką sprawiają, że DT-X30 są doskonałym rozwiązaniem z połączeniem do systemu SAP przez WLAN czy EDGE/GSM/GPRS. Połączenie do WLAN oraz mobilna komunikacja jest obecnie znacznie łatwiejsza, a koncepcja bezpieczeństwa została polepszona nowymi dodatkowymi aplikacjami. Nowe interfejsy oraz łatwiejsze i szybsze operacje są kluczowymi elementami produktów z oprogramowaniem Windows Mobile 6.1.
DT-X30 ma dostęp do Outlook Mobile oraz innych kompatybilnych z Windows Mobile e-mail programów. Internet Explorer Mobile może poszczycić się funkcją zoom oraz obsługą Adobe Flash. Jedną z najlepszych funkcji jest konfiguracja konta e-mail z siecią firmy, która może być chroniona przez administratora przez Active Directory. Wraz z możliwością różnorodnego wyboru oprogramowania DT-X30 jest kompatybilny ze standardowym Windows Mobile, do którego różne aplikacje mogą zostać pobrane przez Internet. Daje to możliwość dostępu do więcej niż 18 000 programów.
DT-X30 to bardzo wytrzymały terminal mobilny, który nie zostanie uszkodzony nawet przy upadku z wysokości 1,5 metra na ziemię. Jest w stanie pracować w temperaturze od -20°C do +50°C. Urządzenie posiada procesor PXA320 o częstotliwości 624 MHz, 128 MB RAM, 128 F-ROM pojemności. Kolorowy wyświetlacz dzięki nowej technologi LCD pozwala na odczyt informacji nawet przy dużym naświetleniu, a zintegrowany CMOS imager oraz laserowy skaner ułatwiają mobilne zbieranie danych. Duża pojemność dwuwymiarowych kodów takich jak: DataMatrix, Aztec oraz PDF417, umożliwia szybki dostęp do danych o dużej pojemności, a dzięki szybkiemu mechanizmowi dekodowania kody mogą być bezpośrednio importowane do aplikacji jak standardowe kody kreskowe. Możliwości jakie prezentują terminale mobilne firmy Casio zapewniają poczucie bezpieczeństwa stosując je w czasie deszczu, słońcu oraz mrozu.www.terminale-mobilne.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również