Unikalny system separatorów

separatory igus © igus

Udostępnij:

Łatwe umieszczenie półki do separacji na kilku poziomach – taką możliwość daje innowacyjny system separatorów dla prowadnika E4.1L firmy igus.

Dodatkowo mechanizm otwierający poprzeczki wzdłuż wewnętrznego i zewnętrznego promienia gwarantuje szybkie układanie przewodów i węży. Zabezpieczone przed wypadaniem poprzeczki, które można otwierać za pomocą paskiego śrubokrętu, mogą być uchylane do pozycji otwartej o 115 stopni i zatrzaskiwane w swoim położeniu końcowym. W razie potrzeby poprzeczki można całkowicie wyjąć, ponownie zamontować i zamknąć poprzez dociśnięcie. Zaokrąglone krawędzie poprzeczek i separatorów prowadnika zapewniają także długą żywotność węży i przewodów. Dodatkowo wycięcia i skala do pozycjonowania umożliwiają optymalną separację e-prowadnika.Źródło: igus

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również