Uniwersalny panel operatora do maszyn mobilnych od B&R

B&R panel operatorski © B&R

Udostępnij:

B&R rozszerza swoją ofertę automatyki mobilnej o panel operatorski Power Panel T50 mobile. Panel zapewnia niezawodną obsługę pojazdów rolniczych, budowlanych i komunalnych. 

Obudowa Power Panel T50 mobile z odlewanego ciśnieniowo aluminium zapewnia niezbędną sztywność mechaniczną. Dzięki ochronie klasy IP67, panel z łatwością radzi sobie z wysokimi i niskimi temperaturami, brudem, wilgocią, wstrząsami i wibracjami. Pojemnościowo-projekcyjny ekran dotykowy można obsługiwać nawet w deszczu. Brak wentylatorów i baterii eliminuje konieczność konserwacji.Kompaktowa konstrukcja – oszczędność miejsca

Dzięki kompaktowej konstrukcji, niewielkiej głębokości zabudowy i optymalnemu rozmieszczeniu gniazdek kablowych panel nie zajmuje dużo miejsca i łatwo go zamontować. Panel można montować na standardowych wspornikach, na tablicy sterowniczej lub na płycie czołowej.Sieciowy interfejs HMI

Wielofunkcyjny Power Panel T50 mobile posiada wbudowaną przeglądarkę do przeglądania aplikacji HMI utworzonych za pomocą oprogramowania mapp View firmy B&R. Mapp View, powstałe w oparciu o standardy internetowe HTML5, CSS3 i JavaScript, umożliwia optymalne wyświetlanie na dowolnym urządzeniu. B&R oferuje różne widżety, z których można komponować – metodą przeciągania i upuszczania na miejsce – atrakcyjne interfejsy użytkownika z obsługą za pomocą gestów.

Wiele interfejsów

Power Panel T50 mobile można łatwo skonfigurować. Interfejs Ethernet na złączu M12 umożliwia komunikację ze sterownikiem X90, który pełni rolę serwera HMI. Napięcie zasilania, port USB i cyfrowe I/O znajdują się na wielozłączu Superseal.

Źródło: B&R

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również