Urządzenie sieciowe do trzpieni ustalających z czujnikiem stanu

trzpienie ustalające z bramą sieciową © Kipp

Udostępnij:

Brama sieciowa stanowi interfejs pomiędzy trzpieniami ustalającymi z czujnikiem stanu a sterownikiem maszyny. Odbiera sygnał radiowy z trzpieni ustalających i konwertuje go na zwykły sygnał wyjściowy możliwy do odczytania przez sterownik maszyny.

Brama sieciowa służy do włączania trzpieni ustalających z czujnikiem stanu (K1495) do układu maszyn i instalacji. Dzięki połączeniu między bramą sieciową a sterownikiem maszyny można wyświetlać i kontrolować stany uruchomienia trzpieni ustalających, a także wykorzystywać je do sterowania procesem.Rozwiązanie takie umożliwia przesłanie informacji o stanie uruchomienia maksymalnie do 6 trzpieni ustalających. Liczbę trzpieni ustalających można dowolnie powiększać, stosując kolejne urządzenia sieciowe. W celu dodatkowej wizualizacji z bramą sieciową można połączyć przenośne urządzenie końcowe.

Poza łączeniem i odłączaniem trzpieni ustalających, wbudowany panel obsługi z przyciskami i diodami LED umożliwia także monitorowanie połączenia radiowego, stanu uruchomienia oraz ładowania baterii.

Źródło: Kipp

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również