Utrzymanie Ruchu na najwyższym poziomie

© easyFairs Poland

Udostępnij:

Już 5-6 października 2016 ruszają Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.

Targi będą świetną okazją dla wszystkich pracowników utrzymania ruchu do zwiększenia swojej wiedzy i umiejętności przydatnych w pracy. Już teraz dla odwiedzających została uruchomiona rejestracja online, która uprawnia gości branżowych do bezpłatnego udziału w Targach Maintenance.Dodatkowo interesującym faktem dla potencjalnych uczestników jest to, iż w tym samym czasie obok Targów Maintenance, w EXPO Kraków odbędzie się jeszcze równoległa impreza skierowana do przemysłu – Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas.

Bezpłatny udział w Targach Maintenance i SyMas możliwy jest po rejestracji online.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również