Valk Welding otwiera oddział w Polsce

©

Udostępnij:

Europejski integrator robotów spawalniczych, firma Valk Welding, aby zwiększyć swój udział na naszym rynku, otworzyła swoje przedstawicielstwo w Polsce – Valk Welding.

Polski oddział Valk Welding będzie ściśle współpracować z czeskim oddziałem tej firmy, który w tym roku będzie obchodzić 10-lecie swojej działalności. Firmę na terenie Polski we wszystkich działaniach handlowych i technicznych będzie reprezentować Tomasz Pyka. Valk Welding zapewni również obsługę w robotów spawalniczych Panasonic w Polsce.Firma Valk Welding specjalizuje się w automatyzacji procesów spawalniczych z wykorzystaniem robotów sterownych offline. Mając oddziały w Holandii, Francji, Danii i w Czechach, firma zainstalowała ponad 2500 systemów robotów spawalniczych w przedsiębiorstwach w całej Europie i poza nią. – Nasz wzrost aktywności w Europie spowodował otwarcie polksiego oddziału i zatrudnienie specjalistów z Polski, co odpowiada również zapotrzebowaniu polskiego rynku – powiedział CEO Remco Valk.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również