VI Spotkanie Integratorów i Partnerów Kuka za nami

VI Spotkanie Integratorów i Partnerów Kuka © Kuka

Udostępnij:

Pod koniec listopada w Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach odbyła się VI edycja Spotkania Integratorów i Partnerów Kuka. Wydarzenie to było jednocześnie uwieńczeniem 10-letniej działalności firmy Kuka na polskim rynku.

Na spotkaniu tym pojawili się licznie reprezentanci wielu firm współpracujących na co dzień z firmą Kuka w tym m.in. Siemens, Schunk, Sick, Troax, Piab, a także integratorzy oraz goście specjalni, dr. Christian Liedtke z Kuka oraz Elmar Schauppel z Kuka Deutschland.Tematami przewodnimi tegorocznej edycji Spotkania Integratorów i Partnerów Kuka były Rynek, Trendy, Innowacje. Po oficjalnym przywitaniu gości przez gospodarzy wydarzenia, reprezentanci Kuka oraz partnerzy podzielili się wiedzą i doświadczeniem na temat najbardziej efektywnych rozwiązań w dziedzinie automatyki.

Zaprezentowano nowości z oferty Kuka: robota LBR iisy, nowy model panelu sterującego smartPAD2 roku oraz nową generację robotów KR Quantec-2.


Ważnym punktem spotkania była debata na temat wyzwań, oczekiwań i potrzeby Integratora na polskim rynku, w której uczestniczyli przedstawiciele klientów końcowych sektora Automotive & Tier1 oraz oficjalnych partnerów systemowych firmy. Odbyły się także prezentacje na temat trendów i innowacji w branży z udziałem gości specjalnych.

Część merytoryczną uzupełnił moment wręczenia nagród specjalnych – Tytanów Kuka, przyznanych w dwóch kategoriach: Debiut Roku oraz Największa liczba zamówionych robotów.

Jubileusz oddziału Kuka w Polsce nie mógł się odbyć bez symbolicznego tortu i szampana.Źródło: Kuka

Udostępnij:

DrukujMMTOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również