W czerwcu II Kongres "Polska Chemia"

©

Udostępnij:

 

W dniach 11-12 czerwca w Puławskim Parku Naukowo-Technicznym odbędzie się II edycja Kongresu „Polska Chemia” (2015). Kongres jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży chemicznej w Polsce.

Kongres „Polska Chemia” to wiodąca platforma wymiany doświadczeń, prezentacji pomysłów oraz strategii dla branży chemicznej w Polsce. Sukces zeszłorocznej I edycji Kongresu pokazał, jak potrzebne dla polskiego sektora chemicznego jest stworzenie platformy do dyskusji na temat stosowanych rozwiązań technologicznych, prowadzenia procesów inwestycyjnych oraz wpływu otoczenia prawnego i ekonomicznego na branżę.Kongres „Polska Chemia” to:

  • 400 gości,
  • kilkudziesięciu panelistów: przedstawicieli branży, polityków i dziennikarzy,
  • dwa dni debat, sesji tematycznych, spotkań,
  • kilkadziesiąt stoisk firm partnerskich i członkowskich PIPC.

Tematyka Kongresu obejmie kwestie dotyczące: energetyki, ochrony rynku wewnętrznego, logistyki, innowacji oraz perspektyw rozwoju polskiego przemysłu chemicznego. Podczas tegorocznego Kongresu odbędzie się również Specjalny Blok Tematyczny mający na celu zaprezentowanie uczestnikom najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów świata w przemyśle chemicznym tj. USA, Bliskiego Wschodu i Azji. Planowane są wystąpienia przedstawicieli światowych koncernów i organizacji branży chemicznej z wyżej wymienionych regionów świata.

 Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również