WABCO nagrodzone w Chinach

© WABCO

Udostępnij:

WABCO Reman Solutions zdobywa tytuł 'Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji' w Chinach; Zachowuje pozycję pierwszego i jedynego licencjonowanego dostawcy w Chinach zajmującego się regeneracją sprężarek powietrza dla pojazdów ciężarowych.

WABCO Holdings Inc. (NYSE: WBC) ogłosiło właśnie, że będąca częścią korporacji firma WABCO Reman Solutions zdobyła tytuł "Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji" przyznany przez Chińskie Stowarzyszenie Firm Regenerujących (China Association of Remanufacturing, CAR) we współpracy z Duxes, wiodącą firmą konsultingową technologii regeneracji z siedzibą w Szanghaju. Nagroda, wręczona podczas ceremonii w Szanghaju w obecności przedstawicieli władz CAR oraz Chińskiej Komisji ds. Reform i Rozwoju Narodowego, a także innych przedstawicieli branży i władz, stanowi dowód uznania dla pozycji WABCO Reman Solutions na lokalnym rynku, a także podkreśla jej ogromne zasługi we wspieraniu systematycznego wzrostu chińskiej branży regeneracji.Jak ogłoszono w czerwcu 2013 r., WABCO pozyskało licencję od władz chińskich na regenerację sprężarek powietrza dla pojazdów ciężarowych i innych pojazdów użytkowych jako pierwszy i jedyny autoryzowany dostawca w Chinach prowadzący działalność regeneracyjną. WABCO Reman Solutions w Chinach regeneruje sprężarki powietrza dla China National Heavy Truck Corporation (CNHTC) oraz klientów indywidualnych rynku wtórnego reprezentujących wielu innych producentów i dostawców.

W osobnej nominacji, jak ogłoszono w styczniu 2014 r., WABCO Reman Solutions zdobyło tytuł "Najlepszej Firmy Regenerującej Przemysłu Ciężkiego Roku" nadany przez Grupę Firm Regenerujących Przemysłu Ciężkiego zrzeszoną w Stowarzyszeniu Firm Regenerujących Części Motoryzacyjne z siedzibą w USA. Organizacja ta uznała zasługi WABCO Reman Solutions w zakresie najwyższych standardów przywództwa i wytyczania trendów w branży, w tym zaangażowania w jakość i innowacyjność, wyjątkowej obsługi klienta, doskonałości technologicznej w szerokim wachlarzu produktów oraz potencjału globalnego.

"Przyznanie tego najważniejszego wyróżnienia chińskiej branży technologii regeneracji to zaszczyt," mówi Sujie Yu, Wiceprezes WABCO, Asia-Pacific and Business Leader, Chiny. "Ta nagroda pokazuje potencjał WABCO w skutecznym implementowaniu najlepszych procesów produkcyjnych i standardów jakości w naszych zakładach po to, aby efektywnie wyróżniać WABCO na tle konkurencji w Chinach. Oczekujemy poszerzenia wachlarza usług i regenerowanych produktów lokalnie.""Przyznanie tej ważnej nagrody branżowej w Chinach to następny kamień milowy dla WABCO Reman Solutions w naszych staraniach o poszerzenie oferty wysokiej jakości zdywersyfikowanych produktów," mówi Salvador Muñoz-Zarate, Dyrektor WABCO Reman Solutions. "Klienci coraz częściej dostrzegają naszą obecność globalnie na rynkach Azji, Europy i Ameryki Północnej. Dzięki temu rośnie pozycja WABCO jako dostawcy rozwiązań zarządzania produktami zużytymi i ich regeneracji przy wspieraniu inicjatywy zrównoważonego wzrostu z poszanowaniem środowiska naturalnego."

Założona przez WABCO w 2010 r. firma WABCO Reman Solutions specjalizuje się w regeneracji części elektronicznych i machatronicznych, jak również tradycyjnych podzespołów mechanicznych wytwarzanych przez WABCO i innych producentów. Regenerowane produkty WABCO służą producentom oryginalnych produktów jak i bezpośrednim ich dostawcom w skali globalnej. WABCO Reman Solutions posiada zakłady w Rochester Hills, Michigan, USA; Stanowicach, Polska; Jinan, Chiny oraz spółkę typu joint-venture w San Luis Potosi, Meksyk.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również